User | Sign up
0 pcs|0 CZK

Where to buy Streptokill

Streptokill vstoupil na český trh notifikací u Ministerstva zdravotnictví ze dne 6.11.2014. Do lékárenské distribuce vstoupil v září 2015. Postupně budou uzavřeny dohody o prodeji Streptokillu v širší síti lékáren, ale tento proces je časově poměrně zdlouhavý, takže dostupnost na pultech většího počtu lékáren očekáváme až v průběhu roku 2016.

Níže naleznete neustále aktualizovaný seznam lékáren a speciálních prodejen, kde Streptokill můžete koupit.

Praha, Brno, Ostrava

Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Dalším a neméně důležitým prodejním místem je e-shop výhradního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku dostupný na stránkách www.streptokill.cz, kde se právě nacházíte.

Jedná se o oficiální elektronický obchod určený pro koncové zákazníky, tzn. nikoliv pro lékárny, specializované prodejny a nemocnice, které jsou zásobeny prostřednictvím velkodistribucí Phoenix a Alliance Healthcare. Pokud zákazník na www.streptokill.cz udělá objednávku v pracovní den do 14 hod, v 99% se nám podaří Streptokill doručit kamkoliv v Čechách hned následující pracovní den. Doručení na Slovensko trvá o jeden den déle.

Další výhodou našeho oficiálního e-shopu je i garance 100% zabere nebo zdarma. Ta umožňuje Streptokill vrátit a dostat peníze zpět, pokud nezabere. Naštěstí statistiky dokazují, že je takových pacientů jen velmi málo. Naopak zákazníků, kteří jsou spokojeni nebo dokonce nadšeni, je absolutní většina.