Kde koupit STkill

Streptokill vstoupil na český trh 6.11.2014 notifikací u Ministerstva zdravotnictví a v české lékárenské distribuci je od září 2015. Od října 2023 se STREPTOkill v České republice prodává pod jménem STkill. Změna jména proběhla na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 1169/2011. 

Níže naleznete neustále aktualizovaný seznam lékáren a speciálních prodejen, kde Streptokill můžete zakoupit ihned. Jedná se o lékárny, kde ho mají skladem, nicméně mohlo by se stát, že v určitý den dojde k jeho vyprodání, proto doporučujeme do lékárny zatelefonovat, než se pro něj vydáte.

Praha, Brno, Ostrava

Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královehradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Dalším a neméně důležitým prodejním místem je e-shop výhradního zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku dostupný na stránkách www.streptokill.cz, kde se právě nacházíte.

Jedná se o oficiální elektronický obchod určený pro koncové zákazníky, tzn. nikoliv pro lékárny, specializované prodejny a nemocnice, které jsou zásobeny prostřednictvím velkodistribucí Phoenix, Alliance Healthcare a Pharmos. Pokud zákazník na www.streptokill.cz udělá objednávku v pracovní den do 14 hod, v 99% se nám podaří Streptokill doručit kamkoliv v Čechách hned následující pracovní den. Doručení na Slovensko trvá o jeden den déle.

Další výhodou našeho oficiálního e-shopu je i garance 100% zabere nebo zdarma. Ta umožňuje Streptokill vrátit a dostat peníze zpět, pokud nezabere. Naštěstí statistiky dokazují, že je takových spotřebitelů jen velmi málo. Naopak zákazníků, kteří jsou spokojeni nebo dokonce nadšeni, je absolutní většina.